Bakan Tekin açıkladı: Öğretmen atamaları sürecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz aylarda yapılan son atamalar ile yaklaşık 8 bin olan engelli öğretmen sayısı 12 bin 332’ye yükseldi. Bu yıl rekor düzeyde yapılan engelli öğretmen atamalarının devamı gelecek. Engelli öğretmenlerle buluşan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, en kısa zamanda ek atama için çalışmalara başlanacağının müjdesini verdi.

Bu yıl rekor düzeyde yapılan engelli öğretmenler atamaları devamı gelecek. Edinilen bilgilere göre, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkezi’nde engelli öğretmenlerle bir araya geldi. Engelli öğretmenlerin sorunlarını dinleyen Bakan Tekin, en kısa zamanda ek atama için çalışmalara başlanacağının müjdesini verdi.

Bunun yanı sıra öğretmenlerin sorunlarını dinleyen, talep ve önerileri alan Tekin, kurmaylarından sorunların çözümünü istedi. Son dönemde engelli öğretmen atamalarındaki artışın kendileri için umut verici olduğunu dile getiren engelli öğretmenler, yeni dönemde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlığa bu konuda güven duyduklarını söyled

Türkiye

Bakan Tekin açıkladı: Öğretmen atamaları sürecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!