DYK İngilizce ve Matematik Materyalleri ile Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz İçin Renkli Kalem Bilim Sanat Dergileri Hazırlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öğrencilerimizin yarıyıl tatilinde hem dinlenmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanmaları için özel etkili ve etkileşimli dijital içerikler hazırlandı.

Bu kapsamda ayrıca okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilerin araştırma becerilerini destekleyici, zengin içeriklerle donatılmış 3 ayrı Bilim Sanat Dergisi hazırlanmıştır. Renkli Kalem Bilim Sanat Dergisi adıyla hazırlanan ve her kademeye uygun etkileşimli içerikleri olan dergilerde ilgi çekici tasarımlar yer almakta ve bu dergiler öğrencileri araştırmaya ve düşünmeye sevk etmektedir.

Yarıyıl tatilinde öğrencilerimizin İngilizce ve matematik derslerine destek amaçlı ”Matematik ile Eğlenceli Kış” ve ”Winter Fun with English” adında 2 yeni dijital dergi hazırlanmıştır.

Bu dergilerden ilköğretim 4. sınıftan 8. sınıfa kadar olan tüm öğrenciler faydalanabilecektir. Bu sayede öğrenciler yarıyıl tatilinde hem eğlenecek hem de öğrendiklerini pekiştirebileceklerdir.

Hazırlanan yeni dijital eğitim materyaller 20 Ocak Cuma itibarıyla resmi internet sitesinden tüm öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Kış İçerikleri Tanıtım Videosu

Matematik Dergisi

İngilizce Dergisi

Okul Öncesi Renkli Kalem Dergisi

İlkokul Renkli Kalem Dergisi

Ortaokul Renkli Kalem Dergisi

 

 

 

DYK İngilizce ve Matematik Materyalleri ile Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz İçin Renkli Kalem Bilim Sanat Dergileri Hazırlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!