GÖREVLENDİRME ÖĞRETMEN İLANI (UZAKTAN)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından öğretim programlarıyla uyumlu, etkileşimli, dijital eğitsel içeriklerin üretimine yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Bu bağlamda içerik üretim çalışmalarında görev almak üzere uzaktan çalışma yöntemi ile öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından öğretim programlarıyla uyumlu, etkileşimli, dijital eğitsel içeriklerin üretimine yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Bu bağlamda içerik üretim çalışmalarında görev almak üzere uzaktan çalışma yöntemi ile öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.Görevlendirilmesi yapılacak öğretmenlerin alanlar ile bu alanlar ait aranan şartlara ilişkin doküman aşağıdaki linkte yer almaktadır.

Kılavuz için tıklayınız

Genel ve özel şartları taşıyan adayların aşağıdaki link üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, 29 Aralık 2023 – 12 Ocak 2024 tarihleri arasında alınacaktır.  Elden veya e-posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

https://basvuru.eba.gov.tr/

GÖREVLENDİRME ÖĞRETMEN İLANI (UZAKTAN)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!