1. Haberler
  2. Eğitim
  3. TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ EK-1 VE EK-2’Yİ KİMLER DOLDURACAK? İŞTE KAFA KARIŞIKLIĞINA SEBEP OLAN SORULARIN BÜTÜN YANITLARI!

TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ EK-1 VE EK-2’Yİ KİMLER DOLDURACAK? İŞTE KAFA KARIŞIKLIĞINA SEBEP OLAN SORULARIN BÜTÜN YANITLARI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kıymetli Müdürlerimiz,

Haziran dönemi mesleki çalışma ile ilgili halen Bakanlığımıza çeşitli konularda sorular gelmektedir. İllere gönderilen yazı da da ifade edildiği üzere Pazartesi ve Salı günü programların ortak metin kısmı tüm öğretmenlerimizin katılımıyla değerlendirilecektir. Değerlendirme ek-1 form üzerinden yapılacak ve her okul için sadece bir adet form doldurulacaktır. Mesleki çalışmanın hiç bir aşamasında bireysel değerlendirme yapılması istenmemiştir. Değerlendirmeler öğretmenlerimizin ortak görüşünü yansıtacak şekilde olacaktır. Bu şekilde yapılacak değerlendirme sonucu Ek-1 form programın ortak metin kısmı Salı günü akşamına kadar veri.meb.gov.tr adresine işlenmesi gerekmektedir. Bu adrese herhangi bir öğretmenimizin mebbis şifresi ile giriş yapabilmektedir. Ek-1 okul zümre başkanı tarafından doldurulacak olup Ek-2 ise branş zümre başkanları tarafından Mesleki çalışmanın çarşamba ve perşembe günlerinde alanında programa değişikliği olan öğretmenlerimiz ilçe milli eğitim müdürlerimizin yapacağı planlama doğrultusunda eğitim bölgesi düzeyinde zümre halinde program değerlendirmesi yapıp Ek-2 forma işleyeceklerdir. Bu aşamada da bireysel değerlendirme talep edilmemiştir. Her eğitim bölgesinin zümre başkanları zümrede yer alan öğretmenlerimizin ortak kanaatini forma yansıtacaktır. Ek-2 formun perşembe akşamında kadar doldurulması beklenmektedir. Alanında program değişikliği olmayan öğretmenler ise çarşamba ve perşembe günlerinde kendi okullarında bağlı oldukları genel müdürlüğe göre belirlenen çalışmaları yürüteceklerdir. Cuma günü ise kurul ve komisyon çalışmalarına ayrılmıştır. Haziran dönemi mesleki çalışma programının yapılan bu açıklama ve gönderilen yazı doğrultusunda titizlikle takip edilmesi hususunu hassaten rica ediyoruz. Not: Ek-1 ve Ek-2 Formlar gönderilen yazı ekinden alınabileceği gibi veri.meb.gov.tr adresinden de temin edilebilir.

TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ EK-1 VE EK-2’Yİ KİMLER DOLDURACAK? İŞTE KAFA KARIŞIKLIĞINA SEBEP OLAN SORULARIN BÜTÜN YANITLARI!
Yorum Yap

Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsiniz

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!