18. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

Haber Son Dakika
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurumumuz tarafından düzenlenen 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına bu yıl 16.712 proje başvurusu yapılmıştır. Proje başvuruları, görevli jüri üyeleri tarafından değerlendirilmiş ve yapılan ön değerlendirme sonucunda 10 alanda toplam 1.219 proje bölge yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır.

Bölge Yarışmaları kapsamında proje sergisi ve ödül töreni, 22-25 Nisan 2024 tarihleri arasında 12 Bölgede yüz yüze yapılacaktır.

Bölge sergisi öncesinde Muvafakatname, Bilimsel Etik ve Proje Katkı Beyanı Formu, Yarışma Kuralları Kabul Formu ve Katılımcı Bildirim Formu’nun, projedeki tüm öğrenciler ve danışman/rehber öğretmen tarafından mavi kalemle doldurulup imzalandıktan sonra renkli olarak taranmış tek bir nüshasının en geç 19 Nisan 2024 günü saat 17:30’a kadar Bölge Koordinatörlüğü e-posta adresine* gönderilmesi ve orijinal nüshalarının bölge sergisine gelindiğinde elden Bölge Koordinatörlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Danışmanın ve öğrencilerin farklı ilde olması durumunda tek bir form hazırlanıp taratılarak e-posta olarak gönderilecektir.

Bölge yarışmasıyla ilgili her türlü sorunuzu, Bölge Koordinatörlerinin e-posta adreslerine* iletebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Başvuru sahibi tüm öğrencilere ve danışmanlarına ön değerlendirme sonuçlarına ilişkin detaylı bilgilendirme ARBİS hesaplarına kaydettikleri e-posta adresleri üzerinden en kısa sürede yapılacaktır. Lütfen ilgili e-posta adresinizin gelen veya spam kutusunu kontrol ediniz.

Muvafakatname için tıklayınız. ek1_muvafakatname_sergi_bolge_ortaokul_2024

Diğer detaylar için tıklayınız

 

 

18. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!