2024 YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Haber Son Dakika
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 – 2024 eğitim öğretim yılında Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci ön değerlendirme uygulamaları, 10 Şubat – 14 Nisan 2024 tarihleri arasında tamamlanmıştır.

 

Ön değerlendirme uygulamaları sonucunda yetenek alanlarına ve sınıf düzeylerine göre bireysel değerlendirmeye alınacak öğrencilerimiz için bireysel değerlendirme uygulama randevularına ait giriş belgeleri 15 Mayıs 2024 tarihinden itibaren kayıtlı oldukları okul müdürlüklerinden alınabilecektir.

 

Bireysel değerlendirme uygulamaları, her yetenek alanı için ayrı ayrı gerçekleştirilecek şekilde planlanacak olup 27 Mayıs 2024 tarihinde başlayacaktır.

Bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci ön değerlendirme uygulama sonuçlarına itiraz başvuruları 22 – 26 Nisan 2024 tarihleri arasında e-İtiraz Modülü üzerinden yapılabilecektir.

Sonuçlar için tıklayınız.

2024 YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!