BAKAN TEKİN, İSTANBUL’DA ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, “Öğretmenler Odası Buluşmaları” kapsamında İstanbul’da düzenlenen programda öğretmenlerle bir araya geldi.

İstanbul Sabancı Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda öğretmenlerle bir araya gelen Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, eğitim öğretim süreçlerinde alacakları kararlara öğretmenleri dâhil etmek istediklerini belirterek bu nedenle öğretmenlerle bir araya geldiklerini hatırlattı.

Öğretmenlerle dertleşmek ve sahada karşılaşılan sorun alanlarıyla ilgili konularda istişarelerde bulunmak için sık sık bir araya geleceklerini ifade eden Bakan Tekin, öğretmenlerden gelen görüş ve önerileri memnuniyetle değerlendireceklerini söyledi.

Bakan Tekin, toplantıda yapamayacakları bir şey için vaatte bulunmadıklarını ve bundan sonra da bulunmayacaklarını, ancak söz verdikleri bir konuyu da mutlaka yerine getirmek için gece gündüz çalışacaklarını vurguladı.

Bakanlık olarak yeni dönemde eğitim politikalarına yön verecek bir dizi çalışma başlattıklarını kaydeden Bakan Tekin, bugün Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde bir değişiklik yaptıklarını hatırlatarak öğretmen yetiştirme sürecinden ortaöğretime, mesleki eğitimden eğitim öğretim ortamlarının geliştirilmesine bir dizi çalışmanın içinde olduklarını ifade etti.

Bakan Tekin, toplantıya katılan öğretmenlere söz vererek eğitim alanındaki görüş, öneri ve beklentilerini dinledi.

BAKAN TEKİN, İSTANBUL’DA ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!