MEB İZLEME VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TÜM PAYDAŞLARDAN GÖRÜŞ VE ÖNERİ ALACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tüm paydaşlardan görüş ve öneri alacak. İşte o duyuru!

“Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak, üzerimizdeki sorumluluğu derin bir bilinçle taşıyoruz. Ülkemizdeki özel eğitim ihtiyacı olan her bir öğrencinin potansiyelini en üst seviyede ortaya çıkarabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  

Özel eğitim okullarımız, BİLSEM’lerimiz ve RAM’larımızla birlikte, çocuklarımızın bireysel yeteneklerini ve becerilerini geliştirebilmeleri için geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktayız. Kullanılan eğitim materyallerinden, ders içeriklerine kadar her ayrıntı, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda titizlikle planlanmaktadır. Bunun yanı sıra, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerimize sadece akademik anlamda değil, sosyal ve duygusal anlamda da rehberlik etmektedir.

Tüm paydaşlarımızın özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımıza dair fikir, görüş ve önerilerini değerli buluyoruz. Bu öneriler, çalışmalarımızın daha etkili ve verimli olmasını sağlamaktadır. Eğer siz de görüş, öneri ya da geri dönüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, “oer_izleme@meb.gov.tr” adresine mail atarak düşüncelerinizi ulaştırabilirsiniz.

Tüm geri bildirimler, hizmetlerimizi daha da geliştirmek adına büyük bir önem taşımaktadır.”

MEB İZLEME VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TÜM PAYDAŞLARDAN GÖRÜŞ VE ÖNERİ ALACAK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eğitimge ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!