Süper Lig’de 9. Haftanın Heyecanı Cuma Günü Başlıyor

Milli maç arası sonrasında cuma günü oynanacak Beşiktaş-Başakşehir maçı ile 9. hafta başlıyor.

9. haftanın diğer bir önemli maçı ise Trabzon’da oynanacak Trabzonspor- Fenerbahçe maçı olacak. Ligin zirvesinde liderliğini devam ettirmek isteyen Fenerbahçe ve lider olarak yoluna devam etmek isteyen Trabzonspor kıyasıya bir mücadele sergileyecektir. Pazar günü saat 19.00’da oynanacak maçı Süper Lig’in tecrübeli hakemlerinden Ali Şansalan yönetecek.

Ligde ve Avrupa kupalarında zorlu haftalara giren üç büyüklerin Avrupa maçları öncesinde ligde oynayacakları maçlar hem moral hem de gelecek haftalardaki sıralamaları için büyük önem arz ediyor.

Süper Lig’de oynanacak 9. hafta maçları ve maçların hakemleri:

15.10.2021
Cuma

20:00

 


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) TARIK ONGUN
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MERT GÜZENGE
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
16.10.2021
Cumartesi

13:30

 


GZT GİRESUNSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) BURAK PAKKAN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) MUSTAFA SARAL
(T) BÜLENT BALTA
(T) HAKAN BAŞ
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
16.10.2021
Cumartesi

16:00

 


DEMİR GRUP SİVASSPOR

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
(H) METE KALKAVAN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) CANER AK
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) BÜLENT KANTAR
(T) ÖMER SÖZEN
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
16.10.2021
Cumartesi

19:00

 


ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) MURAT ALTAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) MURAT ERDOĞAN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) KAMURAN AYDOĞAN
(T) HAKAN ATASOY
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
YENİ ADANA STADYUMU
17.10.2021
Pazar

13:30

 


KASIMPAŞA A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) ALPER AKARSU
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) EROL ÖZBULUT
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) İSMET KEKLİK
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
17.10.2021
Pazar

16:00

 


GALATASARAY A.Ş.

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(D) BURAK ŞEKER
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) ALTAN KUTUCU
(T) AYKUT TURAN
(T) SERKAN ATALAY
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ
17.10.2021
Pazar

16:00

 


ALTAY

Detaylar

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ALİ TUNA
(D) OĞUZHAN ÇAKIR
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ZEKERİYA HANÇER
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
17.10.2021
Pazar

19:00

 


TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) İLKER ÖZKAN
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
18.10.2021
Pazartesi

20:00

 


AYTEMİZ ALANYASPOR

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) CENGİZ AKAR
(T) ONUR AYDEMİR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
18.10.2021
Pazartesi

20:00

 


ATAKAŞ HATAYSPOR

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) ATA YILDIRIM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) AHMET BOZAN
(T) ERCAN TAĞ
(T) SARPER SUR
YENİ HATAY STADYUMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir